BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Aktualitet

“Mesazh për opozitën”, i  habit të gjithë moderatori Enkel Demi, shfaqet në emision me...

“Mesazh për opozitën”, i  habit të gjithë

Gazetari Enkel Demi i ka surprizuar të gjithë duke u shfaqur sot me një këpucë me model ndryshe dhe një ndryshe.

Këtë e ka treguar vetë ai te “ABC e Mëngjesit”, duke i lënë të gjithë gojëhapur. Keli ka treguar se i ka blerë kështu, por i ka veshur sepse i vinte keq t’i hidhte.

Më tej, me plot humor gazetari ka dhënë dhe një mesazh për opozitën, duke e krahasuar situatën aktuale me këpucët e tija.

“Kam dy vjet që i kam një ndryshe, një ndryshe. Kam përshtypjen se e kam bindur veten që këto këpuce, janë të tilla në kuti, por me gjas i kam blerë unë kështu. Pastaj për të mos i hedhur i kam veshur rregullisht për gjatë gjithë kësaj periudhe dhe ju nuk i keni dalluar. Ky është problem juaj. Nuk ka rëndësi, njëra është me model dhe tjetra pa model. Mua më duket tendenc, është një modë e re. Shiko ata të opozitës si janë këtë periudhë si këpucët e mia, ca të keqe ka”, tha Kel Demi.