BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x

Aktualitet

Meteorologia Lajda Porja jep informacionin e rëndësishëm: Tirana temperaturë ekstreme, nuk është shënuar përveç 68' ! Nesër do jetë dita më e ftohtë, ja sa do të shënojë termometri

Meteorologia Lajda Porja jep informacionin e rëndësishëm: Tirana

Meteorologia Lajda Porja ka folur për 2 skenarët e parashikuar sa i përket motit të ftohtë në vendin tonë këtë vit. Ajo ka theksuar se dita e nesërme do të jetë më e ftohta, duke kulmuar deri në -15 gradë.

“2 skenarë, temperatura të ulëta në skenarë dhe skenari i dytë dha një parashikim. Ishin parashikuar që në mesin e dhjetorit për këtë valë të ftohtë. Ishte parashikuar që dhe vetë vendet skandinave që s’po përjetonin dimër të acartë ky dimër ka qenë i acartë. Kjo valë ishte e pamundur që të mos e prekte Shqipërinë. -15 gradë në Peshkopi. Nesër do jetë dita më e ftohtë, duke kulmuar -16 gradë. Veri verilindje, Kukësi Hasi Bulqiza, Librazhdi duke zbritur më pas në të gjithë qarkun e Korçës”, tha ajo e ftuar në emisionin “Log” në Abc

“Tirana është temperaturë ekstreme që nuk është shënuar përveç 68. Zonat verilindore kanë shënuar -22 gradë, rekord që nuk është thyer. Ky episod është i ngjashëm me 2017, është episod që nuk thyen rekorde historike”, tha ajo.

Më të lexuarat