BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë? Manja paralajmëron 'tërmet' në nivele të larta: Do t’i bëjmë publike sapo të kemi…

A do ketë kallëzime në SPAK për disa kryebashkiakë?
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën të bënin sikur...

Çfarë ndodhi? Shpërthen keq Klodiana Lala: Të paktën
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e rëndësishëm për maturantët

Mbledhja e qeverisë, ministrja Evis Kushi komunikon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për Ballkanin: NATO e shqetësuar për...

Ambasadorja amerikane del me mesazhin e rëndësishëm për
x

Aktualitet

Milaim Zeka bën reagimin e papritur: Albin Kurti një hipokrit i dashuruar me Edi Ramën! Ja çfarë po përgatitet

Milaim Zeka bën reagimin e papritur: Albin Kurti një hipokrit i

Gazetari Milaim Zeka ka komentuar qëndrimin e ngrohtë të Albin Kurtit me kryeministrin Edi Rama.

Zeka duke komentuar sjelljen e Kurtit tha se ai është një hipokrit i dashuruar me Edi Ramën.

Pjesë nga intervista në Top Talk:

Zeka: Për mua lajmi sot ishte dashuria e Kurtit ndaj Ramës, aq e thellë kjo dashuri sa mendova se Ramës do i binte të fiket nga kjo shprehje e dashurisë, kur i tha i dashuri Edi. Po unë e kam thënë se Kurti është abuzuesi i konferencës, lojtar ndjenjash i shqiptarëve, se fjalori i tij thuajse poshtërues ndaj Isa Mustafës deri në akuza për pro jugosllav ka qenë i tmerrshëm , por në momentin që u arrit koalicioni ky i tha i dashuri profesor, të njëjtën lojë e bëri sot me Ramën.

Dyrnjaja: A mendon se fituesi në këtë lojë është Edi Rama e cili ka arritur të manipulojë edhe Albin Kurtin?

Zeka: Ishte një futje e Edi Ramës ndaj Albin Kurtit , i cili sot publikisht u gjunjëzua para Edi Ramës dhe dëshmoi atë që kam thënë që Edi Rama për Albin Kurtin është një buldozer i politikës së jashtme në arenën ndërkombëtare dhe avash avash Edi Rama në Open Balkan do të përfshijë edhe Malin e Zi , Kosovën e Albin Kurtin dhe Bosnje Herzegonivinën.

Më të lexuarat