BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Aktualitet

Ministri Gent Cakaj nuk i shkoi në emision, Alfred Lela bën veprimin e pazakontë, publikohen pamjet që po thyejnë rrjetin

Ministri Gent Cakaj nuk i shkoi në emision, Alfred Lela bën veprimin e

Gazetari Alfred Lela ka vendosur një manekin në studio.

Ai u shpreh se ky i ftuar ishte përfaqësuesi i qeverisë, ministri i Jashtëm në detyrë Genc Cakaj i përfaqësuar me një manekin.

“Cakaj nuk është këtu, pavarësisht përpjekjes për të pasur një përfaqësues të cilit do nivel të ministrisë për të na folur për integrimin. Kam hasur një refuzim të sjellshëm, duke mos pasur një përfaqësues të qeverisë”, tha Lela në Ora News.

Ministri Gent Cakaj nuk i shkoi në emision, Alfred Lela bën veprimin e