Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Ministria e Shëndetësisë jep detajet: 4 viktima nga Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë jep detajet: 4 viktima nga Covid-19

Katër persona kanë humbur jetë në 24 orët e fundit në vend, si pasojë e koronavirusit, ndërsa u regjistruan edhe 124 raste të reja.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se nuk e kanë fituar betejën me COVID-19 një 76 vjeçare nga Shkodra, dhe 3 qytetarë nga Tirana; një 50 vjeçar; një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçar.