BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Ministria e Shëndetësisë jep detajet, 5 viktima në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë jep detajet, 5 viktima në 24

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 5 persona të prekur me koronavirus.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë shëruar edhe 43 qytetarë.