Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mirditë/ Arrestohet 30 vjeçari, fshihte 19 kg kanabis në një magazinë

Postuar: 21/04/2017 - 10:03

Policia ka vënë në pranga Pavlo  Ndrecën, 30 vjeç, si posedues të drogës dhe sekuestron rreth 19 kg lëndë narkotike kanabis në Mirditë. 

Lënda narkotike u gjet në ambientet e jashtme të banesës së Ndrecës, në një magazine.

Sasia prej 19 kg kanabis ishte e futur në 4 qese plasmasi.

Materialet procedurale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për vepën penale ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike “.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2017 - 20:41

Roja Bregdetare ka gjetur në afërsi të ishullit të Sazanit dy çanta të mbushura me lëndë narkotike të llojit kanabis.

Dyshohet se trafikantët sa kanë pikasur policinë dhe kanë hedhur në det drogën, duke u larguar menjëherë.

Postuar: 25/04/2017 - 20:35

Ditët e ftohta kanë marrë fund dhe tashmë duhet të përgatitemi për temperatura të larta dhe ditë me më shumë diell.

Postuar: 25/04/2017 - 20:12

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz.

Postuar: 25/04/2017 - 19:47

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 15 vite burg për imamin e vetëshpallur të xhamisë së Leshnicës, Almir Daci, i cili dyshohet se ndodhet në Siri duke luftuar përkrah ISIS

Postuar: 25/04/2017 - 19:36

Të paktën 12 persona janë shoqëruar në polici në lidhje me atentatin e ndodhur rreth mesditës së sotme në afërsi të mbikalimit të Sukthit në Durrës, ku mbetën të vrarë ish-shefi

Postuar: 25/04/2017 - 19:28

Lot, britma dhe dëshmi të dhimbshme janë ato të familjarëve që kanë shkuar në morgun e Durrësit për të tërhequr trupat e dy shokëve, Ervin Dalipaj, ish-shefi i krimit Ekonomik n

Postuar: 25/04/2017 - 18:43

Gazetari Artan Hoxha në një lidhje telefonike me News24, ka dhënë disa sqarime në lidhje me vrasjen e dyfishtë të ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mb