BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Aktualitet

Misteri i dy shpërthimeve të fuqishme në Lezhë / Ushtria dhe Forcat e Armatosura zbarkojnë në terren, ja çfarë po hetohet

Misteri i dy shpërthimeve të fuqishme në Lezhë / Ushtria dhe

Mbrëmjen e djeshme janë regjistruar dy shpërthime të fuqishme, që kanë tronditur Lezhën dhe Shengjinin. Sipas burimeve nga vendngjarja shpërthimet kanë ndodhur brenda një minuti, njëri pas tjetrit. Por çudia është se ende nuk është gjetur shkaku nga kanë ardhur këto goditje.

Mësohet se sot në terren ka zbarkuar edhe Ushtria dhe Forcat e Armatosura për të verifikuar vetë se çfarë ka ndodhur.

Ndërkohë që po shqyrtohet si mundësi edhe shpërthimi i ndonjë mine apo predhe të vjetër, të mbetur nga e shkuara.