Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Misteri i ekzekutimit në SHBA/ Asnjë arrestim për vrasjen e shqiptarit

Postuar: 12/09/2018 - 08:45

Janë zbardhur pamje nga vendi ku u vra me armë zjarri shqiptari 23-vjeçar Grei Frashëri, ne Brooklyn.
 
Ai është vrarë ditën e premte në Brooklyn.
 
Sipas mediave të huaja thuhet se autori eshte ende i lirë.
 
“Grei Frasheri, 23 vjeç, u vra të premten mbrëma në Rrugën e 93-të, midis rrugëve të 3 dhe 4 në Bay Ridge”, kanë thënë burimet nga policia.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 10:52

Banorët te Bregu i Lumit ndodhen në mëshirë të fatit pas prishjes së banesave nga Bashkia e Tiranës.Ata patën një sërë përplasjesh me policinë, pasi kërkonin të shpronësoheshin fillimisht dhe më pas t’u prishesh

Postuar: 19/04/2019 - 10:50

Pedagogu Erion Kristo i ftuar në studion e lajmeve të “Fax News” komentoi edhe pezull

Postuar: 19/04/2019 - 10:37

I ftuar në “Fax News” pedagogu dhe aktivisti i njohur, Erion Kristo komentoi dhe situ

Postuar: 19/04/2019 - 10:28

Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo i ftuar sot në studion e lajmeve në Fax News ka komentuar rap

Postuar: 19/04/2019 - 09:52

Një shpërthim i fuqishëm tritoli është dëgjuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Ka

Postuar: 19/04/2019 - 09:06

Admir Murataj dyshohet se ka bashkëpunuar më ish-komando të ushtrisë për të realizuar grabitjen e

Postuar: 19/04/2019 - 09:04

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Melgushë, në aksin Shkodër-Bushat.