BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

Mjekësia në zi! Ndërron jetë kardiologu i njohur i QKUK-së, Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i shpreh ngushëllimet familjes

Mjekësia në zi! Ndërron jetë kardiologu i njohur i

Ka ndërruar jetë kardiologu invazit i QKUK’së, dr. Sami Gjoka. Lajmin e ka bërë të ditur vet Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës.

“Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK), ka humbur një mjek dhe humanist të shquar që deri në momentet e fundit dha kontributin e tij profesional për të ndihmuar pacientët që kishin nevojë për shërbime shëndetësore”, thuhet në njoftimin e ShSKUK’së.

ShSKSUK, i’u shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve me rastin e vdekjes së dr. Sami Gjoka.

Mjekësia në zi! Ndërron jetë kardiologu i njohur i

Mjekësia në zi! Ndërron jetë kardiologu i njohur i