Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Mjekët e ardhur nga Italia nisin menjëherë nga puna në Spitalin Infektiv, ja sa ditë do qëndrojnë

Mjekët e ardhur nga Italia nisin menjëherë nga puna në

7 mjekët e ardhur nga Italia në shenjë solidarizimin dhe ndihmë për Shqipërinë për të përballuar pandeminë e COVID-19, janë paraqitur ditën e sotme te Spitali Infektiv.  

Ata do të ndihmojnë jo vetëm me eksperiencën e tyre por dhe si resurse njerëzore për të përballuar fluksin e të infektuarve që sa vijën dhe shtrohen në spital.

6 mjekët janë fotografuar ditën e sotme para Spitalit Infektiv gati për të nisur misionin e tyre human në ndihmë të pacientëve dhe kolegëve të tyre shqiptarë të bluzave të bardha.