BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Aktualitet

Mjekët vendosën që të bëjnë lindje të parakohshme/ 24-vjeçarja Xheni Kaba e intubuar prej disa ditësh dhe në gjendje të rënduar niset me urgjencë drejt Turqisë

Mjekët vendosën që të bëjnë lindje të

Një lajm i mirë vjen për 24-vjeçaren, Xheni Kaba, që janë grumbulluar të ardhurat për tu nisur për kurim të specializuar në Turqi. Kjo lëvizje vjen pas përkeqësimit të gjendjes së të resë që ishte edhe shtatzënë në muajin e shtatë. 

Me përkeqësimin e gjendjes së 24-vjeçares, mjekët vendosën që të bëjnë lindje të parakohshme. Xheni Kaba, gjendet e intubuar prej disa ditësh.

Të afërmit e saj disa ditë më parë kanë bërë thirrje publike për ndihme nga qytetarët pasi mendohet se kurimi do t’i kushtojë rreth 40 mijë euro, të cilët ata nuk i kishin.

Krahas nisjes së Xhenit jashtë shtetit, lajmi tjetër i mirë në këtë rast është se foshnja gëzon shëndet të plotë dhe gjendet nën kujdesin e familjarëve.

Mjekët vendosën që të bëjnë lindje të

Më të lexuarat