BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Aktualitet

Mjekja e njohur tregon përgjigjen epike të bashkëshortit, kur mësoi se fëmija i tretë ishte përsëri vajzë

Mjekja e njohur tregon përgjigjen epike të bashkëshortit, kur

Mjekja dermatologe te Klinika Vivia, Irena Savo përveç se është një doktoreshë e suksesshme, tregoi ndër të tjera së është edhe nënë e tre vajzave.

Madje, Savo ndau me publikun edhe përgjigjen epike që dha bashkëshorti i saj, kur mësoi se fëmija i tretë ishte përsëri vajzë.

Ndonjëherë ndihem në faj. Më duket sikur nuk i jap kohën e duhur gocave, por pastaj them kam bërë një gjë shumë të mirë. U kam dhënë njëra-tjetrën. Babai ndihet i bekuar me tre vajzat. Madje kur isha shtatzënë me vajzën e tretë, e cila erdhi si një surprizë e bukur, nuk e kishim planifikuar. Edhe kur morëm vesh seksin i them:’Vajzë’ dhe ai që thotë: ‘Mos u mërzit, e kemi sistemin të ngritur, gati. Nuk e di sesi mund të jem babai i një djali”, tha doktoresha. 

Më të lexuarat