BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

Mjekut i ndodh incidenti i rëndë rrugës për në punë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë

Mjekut i ndodh incidenti i rëndë rrugës për në

Një mjek nga Dibra është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, pasi si pasojë e akullit në rrugë ka rrëshqitur duke pësuar fraktura të rënda.

Ngjarja ka ndodhur gjatë kohës që po shkonte në punë dhe është dërguar me urgjencë në spital ku po merr mjekim të specializuar.

Prania e akullit në rrugë është problem në qytetin e Dibrës, dhe qytetarët janë ankuar shpesh për neglizhencën e Bashkisë.

Më të lexuarat