BREAKING NEWS

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në
x

Aktualitet

“Moj ‘k’, moj dosë”, Nora Malaj rrëfehet si rrallëherë, tregon momentet e sikletshme: Jam ofenduar për shkak të...

“Moj ‘k’, moj dosë”, Nora Malaj rrëfehet si

Lura Elezi, Nora Malaj dhe Zhaklina Lekatari biseduan me moderatorin Ermal Peçi për marrëdhëniet dhe kulturën seksuale. Ato ndanë përvojën e tyre duke thënë se shoqëria shqiptare është ende e rezervuar për tema të tilla. Madje duke qenë se të treja mbajnë pozicione të caktuara publike hera-heres janë perballur me fyerje në rrjetet sociale.

Ndërkohë Malaj tregoi se për shkak se është në politikë persona e kanë fyer me fjalë të rënda.

 “Kur ai X-I do të më fyej mua Nora Malaj qe jam në politikë më përdor fjalë që  unë nuk kisha dëgjuar ndonjëherë dhe mund t’i them “moj K”, “moj dosë”, “moj ku di unë se çfarë”, tha Malaj.

 

Më të lexuarat