Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Momente rrëqethëse, fotoja që flet më shumë se 1 mijë fjalë

Postuar: 16/05/2019 - 14:40

Pas apelit të fundit, babai i major Klodian Tanushit ka marrë flamurin kuqezi me të cilin ishte mbështjellë edhe arkëmorti. 

Mbi flamur ishte vendosur edhe kapela e majorit që humbi jetën në Letoni. 

Pas dorëzimit, babai i tij mori flamurin duke falendruar edhe ushtarakun që e solli për gjithë nderimet. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 08:47

Kur kanë kaluar dy vite nga vrasja e dyfishtë që tronditi qytetin e Gjirokastrës, dosja në ngarkim të Apostol Kostës, i dyshuar si autor i krimit të dyfishtë i ka kaluar krimeve të rënda.

Postuar: 21/08/2019 - 08:43

Gjykata për Krime të Rënda ka dënuar me 21 vite burg Selman Alijan, i cili rreth dy vite më parë

Postuar: 21/08/2019 - 08:19

Një aksident me vdekje raportohet të ketë ndodhur në aksion Fier-Lushnje.

Postuar: 21/08/2019 - 08:13

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka reaguar për prishjen e bar-restorantin “

Postuar: 21/08/2019 - 08:06

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë,

Postuar: 20/08/2019 - 22:37

Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga