BREAKING NEWS

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka bërë me gjak nuk do i vlejnë atje në gropë. Jam gati të dorëzohen në autoritetet shqiptare nëse Sali Berisha...

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka
x

Aktualitet

Mos bëni plane! Suprizat e motit për nesër

Mos bëni plane! Suprizat e motit për nesër

Vendi ynë që në orët e para të ditës do të jete me vranësira të cilat do të sjellin rrebeshe afat-shkurtra shiu, kryesisht më të dukshme në zonën Veriperëndimore. Duke filluar nga mesdita dhe në vijim parashikohet që reshjet e shiut të shtrihen në gjithë vendin, ku shirat do të jenë mesatare dhe lokalisht intensive.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes, POR MBETEN konstante ne mesdite duke u luhatur nga 3°C deri në 19°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e forte në det me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det  dallgëzim 5 ballë.