BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

“Mos më ejani në shtëpi se do ju pres me...”, shpërthen Sazan Guri dhe tregon çfarë do t’iu bëjë mjekëve nëse i vaksinojnë fëmijët e nipërit

“Mos më ejani në shtëpi se do ju pres me...”,

Ambientalisti Sazan Guri është kundër vaksinës anti-COVID. I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Bardhë e Zi’, Sazan Guri tha se në rast se do t’i shkojnë në shtëpi për t’i vaksinuar fëmijët dhe nipërit do t’iu nxjerrë shotgun-in.

Ai u shpreh se që prej fillimit të pandemisë, nuk ka mbajtur kurrë maskë si dhe nuk ka kryer tampon apo test serologjik duke theksuar se i beson imunitetit natyral.

“Unë do nxjerr shotgun-in nëse vijnë të vaksinojnë fëmijët dhe nipërit e mi. Po të vete te mjeku dhe të më thotë je me COVID, kurrë nuk bëj tampon.

Maskë jo, Serologjik jo. S’më ka gjetur asgjë. Nuk e bëj tamponin se futen nanogrimcat. Bota ka thënë që vaksina më e mirë është ajo natyrale”, u shpreh ai.