BREAKING NEWS

Si paraqitet situata e COVID-19 në vendin tonë? Mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, komunikohen masat e reja shtrënguese (VIDEO-LIVE)

Si paraqitet situata e COVID-19 në vendin tonë? Mblidhet Komiteti
x

Aktualitet

Moti bën kthesën e befasishme sot

Moti bën kthesën e befasishme sot

Mot me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta duke sjellë reshje të izoluar shiu e dëbore mbizoterojne motin në Shqipëri. Mesdita dhe pasditja sjellin herë pas here intesifikim të reshjeve në skajet Veri- Jug.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 13°C. Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 6 ballë.

 

 

 

 

 

 

Më të lexuarat