BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Aktualitet

Moti i keq ka përfshirë vendin, shikoni çfarë la pas stuhia në bregdet (FOTO)

Moti i keq ka përfshirë vendin, shikoni çfarë la pas

Vendi ynë është zgjuar mëngjesin e sotëm nga moti i keq. Reshjet e furishme të shiu dhe era e fortë ka kthyer përmbys çadrat dhe shazlonget në bregdet

Bëhet me dije se stuhia ka shkaktuar vetëm dëme në biznese me struktura të lehta si baret verore.

Moti i keq ka përfshirë vendin, shikoni çfarë la pas

Mësohet se dëmet më të mëdha janë shkaktuar në plazhin e Qeparoit, ku janë shkatërruar edhe lokalet pranë bregdetit.

Sakaq, moti i keq u ka prishur planet pushimet pushuesve, të cilët kanë braktisur bregdetin.

Moti i keq ka përfshirë vendin, shikoni çfarë la pas

Ndërkohë policia ka dalë me thirrjen e fortë për pushuesit që të mos dalin në det derisa të qetësohet moti.

Moti i keq ka përfshirë vendin, shikoni çfarë la pas