BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Aktualitet

Moti i keq në Himarë u rrezikon jetën/ Tre pjesëtarë të një familje dolën në det, gruaja nuk gjendet dyshohet se është mbytur, djali në gjendje të rëndë shëndetësore

Moti i keq në Himarë u rrezikon jetën/ Tre pjesëtarë

Moti i keq ka pushtuar vendin tonë këtë të mërkurë që në orët e para të mëngjesit, por një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Himarë. 

Tre persona nga një familje rrezikojnë të mbytën. Ata kanë dalë në orët e para të mëngjesit të sotëm në det. Robert Rama 50 vjeç së bashku me bashkëshorten e tij dhe djalin 25 vjeç kanë dalë për të mbledhur rrjetat me një mjet detar të vogël, por kanë ngecur tek shpella e Pëllumbave, mëson Top Channel.

Raportohet se policia ka mundur të shkojë te shpella e Pëllumbave, por gruaja e cila ka qenë në barkë nuk gjendet dhe dyshohet se mund të jetë mbytur në det dhe nuk po gjendet.

Ndërkohë djali 25 vjeç është në gjendje të rëndë për jetën, vetëm burri është në gjendje të mirë shëndetësore.