Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Aktualitet

Moti i keq pushton vendin! Policia ka një THIRRJE të rëndësishëm për të gjithë pushuesit dhe drejtuesit e mjeteve lundruese: Mos dilni në det derisa të…!

Moti i keq pushton vendin! Policia ka një THIRRJE të

Vendi jonë ditën e sotme është pushtuar nga moti i keq dhe kjo ka bërë që Policia të dalin me një njoftim të rëndësishëm për të gjithë pushuesit.

Policia e Shtetit iu ka drejtuar një apel të gjithë drejtuesve të mjeteve lundruese ditën e sotme.

Si pasojë e motit të keq dhe detit me dallgë, Policia e Shtetit apelon për të gjithë drejtuesit e mjeteve lundruese, (peshkarexha, motorë uji, e çdo mjet tjetër lundrues që përdoret me qëllim turizimin) të mos dalin në det deri në qetësimin e situatës.