BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Moti kthesë të befasishme, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Moti kthesë të befasishme, çfarë do të ndodhë

Dita e sotme do të mbetet në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në ultësirën perëndimore por me kthjellime dhe vranësira më të theksuara paraqiten zonat malore përgjatë kufirit lindor. Sipas MeteoAlb parashikohet që pasditja duke përfshirë dhe natën të karakterizohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin duke sjellë ndonjë shi të izoluar.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 32°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.