Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moti me surpriza, bëhuni gati, ja çfarë do të ndodh 3 ditët e ardhshme

Postuar: 19/11/2018 - 17:02

Tre ditët e ardhshme do të jenë të vështira ku do të ketë reshje dëbore, shiu dhe do te jete shumë ftohtë.

Sipas Meteoalb, situata nuk do të ndryshojë, por gjatë natës së sotme do të nisin reshje më të dendura shiu dhe dëbore, kryesisht në zonën verilindore.

Parashikimi i motit nga Meteoalb:

Sot gjatë natës pritet të kemi zhvillim të vranësirave duke sjellë mot të paqëndrueshëm dhe reshje shiu në vend.

Më të dendura reshjet e shiut do të jenë në veriperëndim, si dhe reshje dëbore në zonat malore kryesisht zona verilindore.

Kjo situatë do të vazhdoj deri të enjte ku pritet ndërprerje e reshjeve.

Përsa i përket temperaturave do të ketë rritje të lehtë dhe graduale nga dita në ditë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 23:14

Kanë kaluar tashmë dy javë që kur efektivja e forcave “Shqiponja” Ina Nuku u plagos gjatë protestës së banorëve të “Astirit”.

Postuar: 09/12/2018 - 22:43

Britanikët kanë dhënë alarmin se agjentë sekretë të Shërbimit Informativ në Shqipëri janë ekspozu

Postuar: 09/12/2018 - 22:36

E ndërsa protesta do të vijojë dhe nesër, por kulmin sipas studentëve pritet që ta bëjë e marta,

Postuar: 09/12/2018 - 21:46

Suzana Hasula, 23 vjeç nga Arapaj e Durrësit, nënë e një fëmijë 6 muajsh është zhdukur në rrethan

Postuar: 09/12/2018 - 21:19

Pedagogët Jani Marka dhe Arlind Qori, të dy nga Lëvizja për Universitetin sqaruan për Ora Neës li

Postuar: 09/12/2018 - 20:32

E hëna është ditë pushimi për administratën, por jo për studentët.
 

Postuar: 09/12/2018 - 19:41

Studentët pushtuan për të gjashtën ditë rradhazi rrugën përpara Ministrisë së Arsimit ndërsa këtë