BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Aktualitet

Moti merr kthesën e madhe duke filluar nga dita e martë, mësoni si parashikohet të jetë koha gjatë gjithë kësaj jave

Moti merr kthesën e madhe duke filluar nga dita e martë, mësoni

Muajit shtator po i vjen fundi dhe të gjithë presin që temperaturat të pësojnë rënie.

Ditën e sotme koha do të jetë e mirë në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa duke filluar nga e marta vranësirat do të pushtojnë vendin tonë dhe në ditët në vazhdim nuk do të mungojnë as reshjet e shiut.

Moti merr kthesën e madhe duke filluar nga dita e martë, mësoni