BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Aktualitet

Moti merr kthesën e papritur mesditën e sotme, mësoni si parashikohet të jetë koha në gjithë vendin dhe surprizat që na presin

Moti merr kthesën e papritur mesditën e sotme, mësoni si

Meteoalb bën të ditur se në të gjithë vendin deri në mesditë do të mbizotërojë moti i kthjellët, ndërsa pasdite do të shfaqen vranësira.

Më të dukshme vranësirat paraqiten në dy ekstremet veri-jug duke rrezikuar shira të izoluar në ekstremin jugor, sipas meteoalb. Parashikohet që kushtet e qëndrueshme të motit të vijojnë deri mëngjesin e së hënës.

Temperaturat e ajrit do te ulen lehtë në mëngjes po ashtu edhe mesdita sjelle rënie të tyre duke luhatur vlerat ditore nga  -2°C  deri në 18°C.

Era do fryjë  mesatare dhe e fortë me 50-55 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë.

Më të lexuarat