BREAKING NEWS

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është gruaja, nënë e tre fëmijëve që u vra sot me levë nga bashkëshorti

Del fotoja/ Vrasja makabre që tronditi Durrësin, kjo është
x

Aktualitet

Moti ndryshon papritur, kështu pritet të jetë koha nesër

Moti ndryshon papritur, kështu pritet të jetë koha nesër

Dita e nesërme do të sjellë rrebeshe shiu në të gjithë territorin si dhe ulje të temperaturave në të dyja ekstremet.

Metoalb njofton se dita e nesërme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithë vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore.

Ne fundjave pritet përmirësim i kushteve atmosferike duke ri-sjelle kthjellimet ne territor.

Temperaturat e ajrit do te pësojnë rënie duke u luhatur nga 9 grade C mëngjesi deri ne 29 – 30 grade C mesdita.