Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Muaji i Ramazanit, Totozani: Le të na shërbejë në thellimin e respektit dhe dashurisë për familjen

Muaji i Ramazanit, Totozani: Le të na shërbejë në thellimin e respektit dhe dashurisë për familjen

Postuar: 09/07/2013 - 18:56

Avokati i Popullit, Igli Totozani, ka përfituar nga rasti të përcjellë një urim për të gjithë besimtarët myslimanë kudo që ndodhen, për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Avokati i Popullit, uron agjërim të lehtë të gjithë besimtarëve.

“Ramazani si muaj i shenjtë për besimtaret islam, le të na shërbejë në thellimin e respektit, tolerancës, miqësisë dhe dashurisë për fëmijët, familjen, etj”, uron Totozani.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 10:42

Paralelisht me ndërtimin e stadiumit të ri, ka vijuar puna edhe me rindërtimin e sheshit “Italia”.

Postuar: 15/11/2019 - 10:36

Arrestohet një 23-vjeçar me rrezikshmëri të lartë shoqërore, falë operacionit policor "

Postuar: 15/11/2019 - 10:27

Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela, u shpreh sot se është konstatuar se t

Postuar: 15/11/2019 - 10:19

“Burgjet kanë kriminelë të nivelit të lartë dhe janë kërcënim i vërtetë për shoqërinë.

Postuar: 15/11/2019 - 09:51

Arta Vorpsi, teksa shmangu gazetarët në hyrje të Gjykatës duke u thënë “Mos u lodhni kot&rd