BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Aktualitet

Mungoi sot në Kuvend / Artan Hoxha zbulon mashtrimin e madh të Sali Berishës, dalin pamjet që e nxjerrin "blof"

Mungoi sot në Kuvend / Artan Hoxha zbulon mashtrimin e madh të Sali

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

Hoxha shkruan për bojkotin e ish-kryeministrit Sali Berisha sot në Parlament.

POSTIMI I PLOTË

Marshalli mbetet i madh per zotin!!!

“Nuk shkoj ne parlament- thote, per te pritur presidentin turk Erdogan, sepse ai ka ndihmuar ne fushaten elektorale te 25 prillit 2021 Edi Ramen, duke ndertuar falas spitalin rajonal te Fierit per 60 dite”….

Hapu dhe te futemi!!!

Nderkohe, te enjten e 25 qershorit 2009, pikerisht 3 dite para zgjedhjeve parlamentare te 28 qershorit 2009, kur Berisha mori mandatin e dyte, presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, jo vetem vizitoi Shqiperine, por bashke me kryeministrin Berisha inauguruan Rrugen e Kombit, pikerisht ne tunelin e Kalimashit.

Kryeministri Berisha ne ate kohe, u shfaq ne nje ceremoni madheshtore, sebashku me presidentin Erdogan, duke prere shiritin e autostrades Durres-Morine, tenderi i seciles u fitua nga kompania amerikane Bechtel dhe punimet u kryen nga kompania turke, ENKA.

Qe te jemi korrekt, kete qe beri sot Rama, Berisha e ka bere te enjten e nxehte te 25 qershorit 2009, madje tre dite me pas, fitoi mandatin e dyte edhe me ndihmen e kater mandateve te “arta” te LSI.

Keshtu qe motivi i mungeses se Sali Berishes sot pasdite ne Kuvendin e Shqiperise, duket qesharak.

Ca me teper po te kujtojme se ndihma qe i dha Erdogan, Berishes, vetem 3 dite para zgjedhjeve ne vitin 2009, duke ardhur personalisht per te inauguruar tunelin e Kalimashit, eshte shume me e madhe se spitali i Fierit, te cilin Erdogan, ja beri dhurate Rames per zgjedhjet e 25 prillit.

Prandaj marshall, na thuaj ku te ka mbetur “hatri” dhe si eshte e verteta pse nuk shkove sot ne Kuvendin e Shqiperise te prisje “byrazerin” Erdogan, qe ka qene vellai jot, shume kohe perpara se te behej vellai i Rames???!!!

Keto perrallat me nderhyrje te Erdogan ne zgjedhjet politike shqiptare ne ndihme te Rames, tregoi ne foltore, sepse ne te tjeret ende nuk na eshte fshire kujtesa prej Covid-19….

Ne foto:

1)-Kryeministri Berisha dhe presidenti turk Erdogan duke prere shiritin e Rruges se Kombit me 25 qershor 2009.

2)-Berisha dhe Erdogan ne hyrje te tunelit te Kalimashit, pozojne para slloganit te PD ne fushaten zgjedhore te 28 qershorit 2009.

Më të lexuarat