BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Aktualitet

“Na fal që të lamë të...”, kolegu mesazh prekës për vdekjen e mjekut Arjan Pushi

“Na fal që të lamë të...”, kolegu mesazh

Mjeku Renato Osmenaj ka ndarë dhimbjen për ndarjen nga jeta të kolegut të tij Arjan Pushi. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ai i ka dedikuar një mesazh mjekut reanimator, që ndërroi jetë pasi u prej nga COVID-19.

“Na fal që të lamë të ikësh! Qofsh i parajsës!“, shkruan Osmenaj.

Postimi i Renato Osmenaj

Mjeku Arjan Pushi ndërroi jetë pasi disa ditësh “betejë” me pandeminë e koronavirusit. Kolegët e tij e konfirmuan lajmin që dje, por u mohua nga vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Lajmi për ndarjen e tij nga jeta u konfirmua vetëm paraditen e sotme. Kolegët e tij, kanë shprehur ngushëllimet familjes në rrjetet e tyre sociale.

“Na fal që të lamë të...”, kolegu mesazh