BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Aktualitet

“Na ke lënduar dhe trishtuar pafund”/ Nora Malaj në zi, mes dhimbjes së madhe ndan lajmin e hidhur: Ti po udhëton drejt Parajsës! (FOTO)

“Na ke lënduar dhe trishtuar pafund”/ Nora Malaj në zi,

Ish-deputetja Nora Malaj përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë një mesazh ngushëllimi për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-deputetes së PS-së dhe pedagoges së njohur, Edlira Haxhiymeri.

“In memoria !

E dashur Eda , tani ti po udheton drejt Parajsës, rrugetimin tend e nise ne botën e pertejme , pa kthim!

Na ke lenduar dhe trishtuar pafund , ne mikeve dhe miqve të tu!

Ne trishtim e dhimbje ke lene familjarët e tu te shtrenjtë . Po ti ,  mikja jonë e mirë , luftove shumë po shumë fare që të fitoje … por nuk qe e thënë …

Fitove betejat por jo luftën , o mikja jonë e shtrenjtë !

Pushofsh e qetë në Parajsë mikja ime e shtrenjtë !”, shkruan Nora Malaj.

“Na ke lënduar dhe trishtuar pafund”/ Nora Malaj në zi,