BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Aktualitet

“Na ke lënë një pikëllim të madh”/ Pronari i kompanisë së autobusit që pësoi aksidentin tragjik në Kroaci, rrëqeth me dedikimin për shoferin që mbeti i vdekur: Burrë i fortë dhe... (FOTO)

“Na ke lënë një pikëllim të madh”/ Pronari

Pronari i kompanisë së autobusit që pësoi aksidentin tragjik në Kroaci, Arianit Avdija ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, për humbjen e jetës së shoferit. Viktima të këtij aksidenti mbetën edhe 9 pasagjerë.

Avdija shkruan se shoferi Naser Sylmetar ishte burrë i fortë dhe punëtor i madh. Ai e cilësoi atë si njeri të veçantë, ndërsa i ka shprehur ngushëllime familjes së tij.

“Naser, ishe nje burre i forte, nje punetor i madh dhe shok i mire. Na ke lane me pikellim te madh te gjitheve e do tna mungosh gjithmone. Ishalla ne xhehnet dhe familjes jau lehtesofte zoti dhimbjen. Ti ishe njeri i veqante dhe kujtimi per ty do te jete i paharrueshem!”, shkroi Arianit Avdija në Facebook.

“Na ke lënë një pikëllim të madh”/ Pronari

Më të lexuarat