BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Aktualitet

Nano: Basha do bëhet me Ramën dhe Meta me Berishën

Nano: Basha do bëhet me Ramën dhe Meta me Berishën

Gazetari Mustafa Nano u shpreh se Lulzim Basha do bëhet me kryeministrin Rama dhe Meta me Berishën.

Sipas tij kjo është gara e së nesërmes.

Duke folur për krizën në PD dhe përjashtimin e Berishës, Nano tha se pavarësisht gjërave që kanë ndodhur askush nuk i ka bërë tjetrit atë që Basha i bëri Berishës.

“Më duket naive të besosh që këta po ndahen një herë e mirë. Atë që ia ka bërë Basha Berishës nuk e ka bërë asnjeri. Unë e shoh në këtë mënyrë, Basha do bëhet me Ramën dhe Meta me Berishën, kjo është gara e së nesërmes”, tha Nano për MCN Tv.