BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x

Aktualitet

Ndahet nga jeta kampioni 44-vjeçar / Alfred Cako: Shumë vdekje të papritura po ndodhin këto kohë

Ndahet nga jeta kampioni 44-vjeçar / Alfred Cako: Shumë vdekje

Kampioni kosovar i aeronautikës, Hizdri Gubetini është ndarë nga jeta në moshën 44 vjeçare. I renditur i 17 në botë në këtë sport, shqiptari ka pikëlluar familjarët dhe miqtë, duke u larguar fizikisht në moshë të re.

Pa asnjë sëmundje të mëparshme, Gubetini është ndjerë keq papritur, teksa nuk ka mundur të fitojë garën më të rëndësishme.

Konspiracionisti Alfred Cako hedh dyshime të forta. Ai shkruan se shumë vdekje të papritura po ndodhin këto kohë.

“Nga se te kete vdekur valle?! Shume vdekje te tilla te papritura po ndodhin keto kohe. Familjes, ngushellime!”, shkruan Cako.

Më të lexuarat