Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndërhyrje në kabina, këto zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë për dy ditë

Postuar: 13/11/2019 - 19:07

Në datat 14 dhe 15 nëntor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. OSHEE njofton se stakimi i energjisë do të ndodh për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Më poshtë oraret dhe zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë:

14 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Dervish Hekali”

09:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Albanopoli”, “Eshref Frashëri”

15 Nëntor

08:30-13:00

Pjesërisht zonat: Fushë Mëzez, ish-rruga “Ura”, zona pranë Bregut të Lumit, Laknas

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Androkli Kostallari”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 09:46

Këshilli i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar këtë të enjte nga detyra kryetaren e Gjykatës Administrative Durrës, Marjana Velçanin.

Postuar: 12/12/2019 - 09:44

Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë zbuluar bëmat e ndërtuesve me pallatet shumëkatëshe në qarkun e

Postuar: 12/12/2019 - 09:37

Ditën e sotme, pritet që Këshilli i Lartë i Prokurorisë të vendosë për transferimet në rrethe, të

Postuar: 12/12/2019 - 09:24

Pas vendimit për të shembur 3 godina në Qytetet Studenti dhe 10 bujtina në Universitetin Bujqësor

Postuar: 12/12/2019 - 09:13

Këshilli Bashkiak i Kurbinit ka miratuar shembjen e 7 pallateve që u dëmtuan nga tërmeti i 26 nën

Postuar: 12/12/2019 - 08:42

Policia e Barit në Itali, në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje ka ekzekutuar një sërë

Postuar: 12/12/2019 - 08:23

Qyteti i Elbasanit është zgjuar në panik sot.