BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Ndërhyrje në kabina, këto zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë për dy ditë

Ndërhyrje në kabina, këto zona të Tiranës do të

Në datat 14 dhe 15 nëntor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. OSHEE njofton se stakimi i energjisë do të ndodh për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Më poshtë oraret dhe zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë:

14 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Dervish Hekali”

09:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Albanopoli”, “Eshref Frashëri”

15 Nëntor

08:30-13:00

Pjesërisht zonat: Fushë Mëzez, ish-rruga “Ura”, zona pranë Bregut të Lumit, Laknas

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Androkli Kostallari”