BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Aktualitet

Ndërmori aktin ekstrem para ministrisë së Jashtme, identifikohet personi që u vetëdogj

Ndërmori aktin ekstrem para ministrisë së Jashtme, identifikohet

Identifikohet personi që u vetëdogj mbrëmjen e djeshme në bulevardin “Zhan d’Ark”, poshtë urës së Lanës.

Burime bëjnë me dije se bëhet fjalë për 83-vjeçarin M. Selimaj, i cili u vetëdogj me benzinë.

Ndërmori aktin ekstrem para ministrisë së Jashtme, identifikohet

Sipas burimeve policore bëhet me dije se 83-vjeçari ishte me probleme mendore.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, më 12.11.2020 rreth orës 18:18 tek bulevardi “Zhan D’ark’.

Ndërmori aktin ekstrem para ministrisë së Jashtme, identifikohet

Nga pakujdesia ai  ka marrë flakë edhe për pasojë ka ndërruar jetë. Menjëherë në ndihmë të tij ka ardhur policia dhe zjarrfikësit, por fatkeqësisht  nuk kanë mundur ta shpëtojnë atë.

Më të lexuarat