BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Aktualitet

Ndërroi jetë nga Covid-19 zyrtari i lartë, përcillet për në banesën e fundit ditën e sotme me dhimbje të madhe nga familjarët, të afërmit dhe qytetarë të shumtë

Ndërroi jetë nga Covid-19 zyrtari i lartë, përcillet

Arianit Alliu, Drejtor i Pallatit të Kulturës në Librazhd është ndarë nga jeta ditën e djeshme, pasi nuk e ka fituar dot betejën me Covid-19.

Ditën e sotme është Arianit Alliu është përcjellë për në banesën e fundit.

Dhimbja është e madhe për qytetin e Librazhdit pasi kanë humbur një njeri shumë të dashur, kjo ka bërë që në varrimin e tij të mblidhen me qindra qytetarë duke ‘harruar’ kështu dhe masat anti-Covid.

Sipas Komitetit të Ekspertëve në varrime lejohen vetëm familjarë.

Alliu 46-vjeç ndërroi jetë nga Covid dhe nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese, ndërroi . Ai ishte baba i tre fëmijëve.