BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

Ndërron jetë prifti i Pogradecit, e humbi betejën me Covid-19 (FOTO-EMRI)

Ndërron jetë prifti i Pogradecit, e humbi betejën me Covid-19

Ka ndërruar jetë si pasojë e Koronavirusit prifti i qytetit të Pogradecit, At Todi Jovani.

Siç mësohet, kleriku 71-vjeçar kishte disa ditë që luftonte me virusin, betejë të cilën nuk mundi ta fitonte.

Me humbjen e At Todi Jovanit, numri i viktimave ngsa Covid-19 në vendin tonë shkon në 481, ndërsa infektimet kanë arritur në 19,455.

Me humbjen e At Todi Jovanit, numri i viktimave ngsa Covid-19 në vendin tonë shkon në 481, ndërsa infektimet kanë arritur në 19,455.

Ndërron jetë prifti i Pogradecit, e humbi betejën me Covid-19