BREAKING NEWS

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin paraprak, mesazh të fortë palëve politike: Ishin jashtëzakonisht të nxituara, duhet të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin
x

Aktualitet

Ndodh e papritura në emision ‘live’, largohet Arjan Çani, në vend të tij shfaqet...

Ndodh e papritura në emision ‘live’, largohet Arjan

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Zonë e lirë’ është i ftuar presidenti Ilir Meta për të komentuar ngjarjet më të fundit politike. Mirëpo një moment ka ndodhur një gjë e papritur për publikun. Në vend të moderatorit Çani është shfaqur aktori Rezart Veleshnja dhe në vend tëë analistit Curri është shfaqur Florjan Binaj. Ndërkohë presidenti ka vijuar t’u përgjigjet pyetjeve të Veleshnjës.

Më të lexuarat