BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Aktualitet

Ndodh e papritura pranë Kryeministrisë, 30-vjeçarja ndërmerr aktin ekstrem, shokohen qytetarët

Ndodh e papritura pranë Kryeministrisë, 30-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Mësohet se një 30-vjeçare ka dëmtuar veten duke prerë damarët.

Identiteti i saj ende nuk bëhet me dije, ndërsa mësohet se ajo ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

Motivet e ngjarjes mbeten ende të paqarta ndërsa dyshohet se ajo ishte në kushte të rënduara psikologjike dhe ka tentuar vetëvrasjen.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.10.2020, rreth orës 18:30, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për motive ende të paqarta, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 30 vjeçe, dyshohet se ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më të lexuarat