BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x

Aktualitet

Ndodh mrekullia! Kamioni autobot merr përpara automjetin në Durrës, shpëton pa lëndime shoferi (FOTO)

Ndodh mrekullia! Kamioni autobot merr përpara automjetin në

Vetëm pak minuta më parë një aksident pa pasojë humbje jete raportohet në zonën pranë universitetit ‘Aleksandër Moisiu”, në Durrës.

Një kamion ka goditur dhe ka dëmtuar rëndë një mjet “Wolksvagen” tip “Polo”.

Burime bëjnë me dije se kamioni e ka goditur veturën nga pas dhe e ka ngjeshur tek hekurat.

Po ashtu nga përplasja është dëmtuar rëndë vetrata e mjetit në pjesën ku e ka ngjeshur me turi me hekurat anësore të rrugës automobilistike.

Policia ka mbërritur në vend ngjarje ku ka nisur hetimet rreth shkaqeve të akdidentit.

Ndodh mrekullia! Kamioni autobot merr përpara automjetin në