BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Aktualitet

Ndodhej e shtruar prej ditësh në spitalin Shefqet Ndroqi, koronavirusi i merr jetën 26-vjeçares nga Mati, kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese

Ndodhej e shtruar prej ditësh në spitalin Shefqet Ndroqi, koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit 5 qytetarë kanë humbur jetën nga Koronavirusi. Mes viktimave është një vajzë 26-vjeçe.

Vajza që humbi betejën me koronavirusin është nga Mati. Ajo vuante dhe nga sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

26-vjeçarja ndodhej e shtruar prej ditësh në spitalin Shefqet Ndroqi dhe ndërroi jetë ditën e sotme.