BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Aktualitet

“Ndonjëherë për rastësi...”, Klodiana Lala bën deklaratën e fortë për vrasjen e Pjerin Xhuvanit: Prokuroria i ka pasur pamjet, por u zhdukën nga...

“Ndonjëherë për rastësi...”, Klodiana Lala

E ftuar në emisionin "Pikat mbi i", gazetarja tha se në kohën e ngjarjes forcat janë kujdesur që të zhduknin çdo provë.

“Prokuroria i ka pasur pamjet. Atëherë u kujdesën të gjitha forcat që të zhdukej çdo material në lidhje me ngjarjen. Ndonjëherë për rastësi në momente të caktuara nga një tentativë për të vrarë dy vëllezër apo diçka tjetër zbulohet një tjetër rast. Kjo është fushata zgjedhore dhe kështu përplasen palët”, tha Klodiana Lala.

 

Më të lexuarat