BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Ndryshimi i papritur i motit: Ja çfarë na pret javën e ardhshme

Ndryshimi i papritur i motit: Ja çfarë na pret javën e ardhshme

Vjeshta duket se ka ardhur zyrtarisht tashmë, ku temperaturat e larta e dielli i nxehtë, ja kanë lënë vendin vranësirave e reshjeve të shiut.

Sipas Institutit të Gjeoshkencës, dita e nesërme parashikohet të karakterizohet nga mot të vranët, ku priten reshje shiu në shumicën e qarqeve.

Temperaturat prite të jenë, në bregdet 19 / 27°C, në vendet e ulëta 17 / 29°C dhe në vendet malore 11 / 24°C.

Më të lexuarat