BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Aktualitet

“Në 8 muaj kemi dy policë të vrarë në Lezhë”, gazetari i njohur rikthen dosjen e Xhuljano Prelës dhe bën deklaratën e fortë: Vrasësi i tij nuk është në burg, por në arrati

“Në 8 muaj kemi dy policë të vrarë në

Gazetari Elton Qyno ka thënë mbrëmjen e sotme se në vetëm 8 muaj janë vrarë 2 policie në qarkun e Lezhës.

Sipas tij, vrasësi i efektivit të FNSH-së, Xhuljano Prelës është në arrati, ndërsa në burg është një person që nuk ka lidhje me vrasjen.

“Kacifasa ka bërë vetëvrasje. Me ekspertët e mjekoligjore, i ka në pjesën e zemrës se e ka vendosur qytën në tokë. Kemi pranuar se e ka vrarë RENEA, por me dosjen ka rezultuar se ka kryer vetëvrasje. Unë po them që policia del me një version të thatë dhe të shpejtë që thotë unë e them dhe pikë. Me rastin e sotëm, edhe ajo fotoja, mënyra se si ka hyrë plumbi kemi të bëjmë me vetëvrasje, por jam i bindur se njerëzit mund të mendojnë se e vrau RENEA. Kemi 8 muaj që në qarkun e Lezhës janë vrarë 2 policë, disa palaço që njërin e ke në Lezhë, ai që qëndron në burg, autori i Xhuljano Prelës është në arrati. Ardi Veliu shkon aty dhe nuk mobilizon ato forcat. Ose të shkojë të arrestojë ose të jepte dorëheqjen. Në 100 ditë ultimatum janë vrarë 4-5 persona, po krijohet organizim apo çorganizim“, tha Qyno në Open.

Më të lexuarat