BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Aktualitet

Në brigjet e Adriatikut si verë e dytë sot, zbuloni si do të jenë temperaturat deri në fund të javës

Në brigjet e Adriatikut si verë e dytë sot, zbuloni si do të

Dita e sotme në brigjet e Adriatikut për njerëzit që e kanë frekuentuar duket se po shijojnë një verë të dytë. Kjo, jo vetëm për shkak të temperaturave, por edhe të pushuesve të cilët duket se i janë rikthyer plazheve, edhe gjatë ditëve të javës.

Disa prej frekuentuesve të plazhit të Durrësit vlerësojnë qetësinë, pastërtinë e rërës dhe ujit, shërbimin e lokaleve.

Por, ka edhe nga ata pushues që pushimet në këtë periudhë të viti i kishin planifikuar për të shmangur mbipopullimin dhe mungesën e pastërtisë që mbizotëron në muajt korrik dhe gusht.

Temperatura të tilla do të mbizotërojnë edhe gjatë kësaj jave, duke ftuar akoma më shumë pushues në bregdet.