BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Aktualitet

Ishin në gjendje të rëndë shëndetësore, humbin jetën 3 pacientë nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

Ishin në gjendje të rëndë shëndetësore, humbin

Në përditësimin e të dhënave në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se kanë humbur jetën 3 persona nga koronavirusi.

Ministria njofton se ka humbur jetën një 44-vjeçare nga Durrësi, një 71 -jeçar nga Tirana dhe një 85vjeçar po nga Tirana.

Të 3 pacientët kishin disa sëmundje bashkëshoqëruese dhe nuk kanë mundur dot të mbijetojnë për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, pavarësisht trajtimit intensiv nga stafi mjekësor.

Më të lexuarat