BREAKING NEWS

ZYRTARE/ Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së

ZYRTARE/ Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së
x

Aktualitet

Ishin në gjendje të rëndë shëndetësore, humbin jetën 3 pacientë nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

Ishin në gjendje të rëndë shëndetësore, humbin

Në përditësimin e të dhënave në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se kanë humbur jetën 3 persona nga koronavirusi.

Ministria njofton se ka humbur jetën një 44-vjeçare nga Durrësi, një 71 -jeçar nga Tirana dhe një 85vjeçar po nga Tirana.

Të 3 pacientët kishin disa sëmundje bashkëshoqëruese dhe nuk kanë mundur dot të mbijetojnë për shkak të rëndimit të gjendjes shëndetësore, pavarësisht trajtimit intensiv nga stafi mjekësor.