Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Në gjendje të rënduar psikologjike pas vrasjes së burrit, Violeta kërkon falje në gjykatë

Postuar: 20/06/2018 - 14:03

Edhe pse në gjendje të rëndë psikologjike gruaja që ekzekutoi burrin e saj në pazarin e Milotit, ka dalë para Gjykatës. Violeta Donaj ka qarë në sallën e gjyqit, ndërsa ishte në pritje të vendimit për masën e sigurisë. Gjykata e Laçit vendosi “arrest me burg” dhe çështja i kaloi Krimeve të Rënda. 35-vjeçarja e cila vrau me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj kërkoi falje dhe u lut para gjykatës, por kjo nuk i shërbeu për asgjë. Ajo ka thënë që vërtet kishin probleme në çift, por nuk e beson pse shkoi derisa ta vriste babain e dy fëmijëve të saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 18:26

Opozita u mblodh sot para Parlamentit për të dorëzuar mandatet dhe duke kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama.

Postuar: 21/02/2019 - 17:52

Forcat opozitare organizuan sot protestën e radhës ku dorëzuan mandatet dhe paralajmëruan rrëzimi

Postuar: 21/02/2019 - 16:48

 Deputetja Grida Duma është një prej figurave femërore me seksi të Partisë Demokratike.

Postuar: 21/02/2019 - 16:15

Policia e Pogradecit ka arrestuar postierin e Postës së qytetit për veprat penale “Shpërdor

Postuar: 21/02/2019 - 15:40

Sipas informacioneve, dy gardistët e kreut legjendar të PD, Sali Berisha, nga Garda e Republikë