BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x

Aktualitet

Në ndjekje të mjetit me persona të rrezikshëm, policia e Elbasanit kap një Ferrari

Në ndjekje të mjetit me persona të rrezikshëm, policia e

Strukturat e policisë Elbasan janë vënë në alarm pasi dyshoi se në një mjet lëviznin persona me rrezikshmëri të lartë.

Fillimisht mjetit i është dhënë sinjal për ndalim në hyrje të qytetit të Librazhdit. Por shoferi e ka injoruar paralajmërimin dhe i ka dhënë gaz mjetit.

Për këtë qëllim u njoftua policia e Elbasanit që ngriti postblloqe.

Por në tentativë për të ndaluar mjetin e kërkuar policia e Elbasanit ka ndaluar një “Ferrari” me ngjyrë të verdhë. Ende nuk dihet se përse u shoqërua ‘Ferrari’ në Polici.