Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Në pranga tre të rinj në Kavajë/ Dalin momentet e arrestimit, me xhup në kokë e duart pas (VIDEO)

Video: 

Postuar: 20/09/2018 - 14:00

Tre të rinj nga Kavaja kanë përfunduar në prangat e policisë. Një prej tyre, si shofer i një mjeti është ndaluar nga policia për armëmbajtje por vëllai dhe kushëriri duke tentuar ta mbrojnë, kanë penguar policinë e kanë përfunduar edhe ata në pranga.

Një prej tyre ka mbuluar kokën me xhup, ndërsa polici i mban duart e lidhura pas. Edhe tjetri për të mos u identifikuar çohet me kokën poshtë në Komisariat.

Tre të rinj e arrestuar janë:
– Jurgen Merkja, 21 vjeç banues në Kavajë.
– Emiljano Merkja, 32 vjeç banues në Kavajë (vëllai i Jurgenit).
– Besim Merkja, 23 vjeç, banues në Kavajë (djalë xhaxhai me dy shtetasit e mësipërm).

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 10:47

Gjykata e Tiranës do të japë sot në orën 11:00, masën për pronarin e lokalit "Monopol" në ish Bllok, Redi Popeskun, ku ndodhi shkëmbimi i zjarreve më 4 tetor.

Postuar: 23/10/2018 - 10:38

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni i Ekonomisë, ku si temë dite po diskutohet projekt-ligji p

Postuar: 23/10/2018 - 10:31

Një skandal i ri del në sipërfaqe sa i takon ndërtimit të një hidrocentrali në Parkun Kombëtar të

Postuar: 23/10/2018 - 10:19

Gjermania dhe Franca kryesojnë nismën në Ballkan: Një rajon pa armë ilegale deri në 2024, flet pë

Postuar: 23/10/2018 - 10:10

Aksioni i djeshëm i policisë në bashkëpunim me Krimet e Rënda që çoi në arrestimin e 27 personave

Postuar: 23/10/2018 - 10:09

Gazetari Artan Hoxha ka raguar pas lajmit të publikuar në portalin e drejtuar nga Eni Vasili.

Postuar: 23/10/2018 - 10:00

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në krah të të cilit rrinin dy vartësit e tij si dhe dr